Oficjalna strona Uks Orlik Darłowo
 
Klub
Strona główna
Aktualności
Drużyna
Kodeks zawodnika
Kontakt
Kadra
Sztab szkoleniowy
Treningi
Informacje
Nabór
Galeria
 
 

Grupa I - "Bambini"



1. Dzięcielska Barbara
2. Dzięcielski Konrad
3. Fiś Filip
4. Hałdy Jan
5. Januszewski Alan
6. Kęsy Leon
7. Kęsy Natalia
8. Leszczyński Kornel
9. Nowak Igor
10. Orłowski Tobiasz
11. Pryzwan Leon
12. Radkowski Antoni
13. Rogal Jan
14. Suwała Igor
15. Świtek Nikodem


Trener:
Marta Szejna - tel. 728 811 569


Grupa II - "Skrzaty"




1. Banaś Marcel
2. Błaszczyk Cezary
3. Dusza Alwin
4. Gola Dominik
5. Jachowski Wiktor
6. Janiczak Michał
7. Kolański Eryk
8. Mazur Wiktor
9. Misztal Mateusz
10. Pomianowski Micha
11. Prędki Maciej
12. Pryzwan Borys
13. Rogal Michał
14. Ułański Kacper
15. Żakiewicz Antoni


Trener:
Marta Szejna - tel. 728 811 569



Grupa III - "Żaki"



Grupa Żółta

1. Bojarski Oliwier.
2. Brzoskowski Cezary.
3. Czywil Maciej.
4. Jasion Jakub.
5. Karczewski Franciszek.
6. Kowalski Filip.
7. Kubicki Mikołaj.
8. Lichocki Julian.
9. Lis Cyprian.
10. Małek Szymon.
11. Moroz Wojtek.
12. Piórecki Michał.
13. Radomski Szymon.
14. Sawa Filip.
15. Stępień Wojciech.
16. Szwed Bartłomiej.
17. Szyjka Dawid.
18. Szymański Bartosz.
19. Żaczek Aleksander
20. Trzpis Filip.
21. Wojniusz Fabian.


Grupa Niebieska

1. Bogus Igor
2. Bujwidz Olivier.
3. Cichocki Mateusz
4. Dąbrowski Patryk
5. Gniady Dawid
6. Kolański Patryk
7. Lipiński Jan
8. Łacina Mikołaj
9. Miotk Artur
10. Pszon Olivier
11. Rogacz Marcel
12. Rokicki Antoni
13. Smak Jan
14. Suszek Maksymilian
15. Szatkowski Bartosz
16. Thiede Wojciech.
17. Włodarczyk Gabriel
18. Żuchowski Hubert


Trener:
Kamil Włodarczyk - tel. 515 129 707



Grupa IV - "Liga Bałtycka"



Grupa Żółta

1. Cembik Kacper
2. Chyski Kajetan
3. Fornal Mikołaj
4. Górski Karol
5. Grzeszczuk Oskar
6. Iwańczuk Mateusz
7. Kijek Wiktor
8. Krauze Leon
9. Żmijewski Jakub
10. Leszczyński Fabian
11. Lorenc Adrian
12. Masternak Ksawier
13. Michalski Piotr
14. Osmański Piotr
15. Paszkowski Bartek
16. Piórecki Wojciech
17. Podsiedlik Hubert
18. Rygielski Filip
19. Szypulski Marcel
20. Urban Wojciech
21. Wawrzyniak Karol
22. Chalecki Dawid

Trener:
Krzysztof Jasiewicz- tel. 517 488 597


Grupa Niebieska

1. Wierzbicki Maks
2. Dańko Antek
3. Dreger Jakub
4. Dydyna Kacper
5. Dydyna Maksymilian
6. Gondek Patryk
7. Hinc Filip
8. Szwalek Mikołaj
9. Jankowski Marcel
10. Krogulec Kamil
11. Kunysz Marcin
12. Kunysz Szymon
13. Machyna Maks
14. Milczarek Jakub
15. Płóciennik Jan
16. Polakowski Krzysztof
17. Sikora Jakub
18. Skrzyński Jakub
19. Szopinski Patryk



Trener:
Remigiusz Wiernicki 509 072 958




Grupa VI - Trampkarz



1. Borucki Damian
2. Fischer Szymon
3. Gręda Kacper
4. Jurczuk Hubert
5. Kaziszyn Igor
6. Koński Kacper
7. Lichański Kacper
8. Łodygowski Karol
9. Masłowski Szymon
10. Ordak Dominik
11. Rusa Alan
12. Szlęk Kacper
13. Tarkowski Jakub
14. Urbańczyk Emil
15. Wierszel Kacper
16. Wojciechowski Franciszek
17. Woszczyk Michał
18. Wójcik Michał
19. Zorn Błażej
20. Żmijewski Kacper

Trener:
Krzysztof Jasiewicz- tel. 517 488 597


 

 
Sponsorzy
rhinosport
 
przekaż 1procent
 
   
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORLIK DARŁOWO

Polecamy: OBOZY SPORTOWE NAD MORZEM